Listopad 2009

Now I had the time of my live..

8. listopadu 2009 v 18:36 | Terezka ♥ |  My diary
Ta osoba, které se říká Terezka, Tereza, Terka či třeba Žába se rozhodla napsat článek.
Kouká se do sešitu z chemie, rozevřeném, a na něm má položený list anglických slovíček. Před ní stojí mýdlo ve tvaru žáby a v puse se jí rozplývá Kinder které ještě před chvilkou bylo ve Vánočním obalu a tak si vzpoměla na lyžák.

Stalo se hodně, hodně věcí. Nevím, kde začít. Mězi těma věcma byly akce s holkama, prázdniny, poznání nových lidí... Teď se můžu řadit mezi vyrovnaný, originální, vztahy s klukama rozvíjející Terciánky. Hihi :D.

Tak třeba, narodila se mi sestřenka. Konečně, první sestřenka! Už nejsem jediná z našeho ,,rodu", která je holka. Jak potěšující okolnost. :)

Taky se stala jedna věc, která je velká změna, ovšem docela dost čekaná. Bohužel to znamená, že Vánoce už nikdy nebudou takový jako vždycky byly. Už nikdy nebudou Vánoce strávený v sedmi. Už nikdy nebudou hory, dovolený, sauny, squash strávený v sedmi. Už nikdy nebude plno Vánočního cukroví. Ale to je jiná věc. Škoda obouch.
Mám miliony věcí, který bych chtěla napsat. Ale né. Musím se učit :). Fakt jako že jo. Nevim jak to bude s blogem. Chacha :D. To je věc osudu. Haha.
A la mierda všichni :P.
Užívejte si hezkýho barevnýho podzimu plnýho spadanýho listí, deště skříženým sněhem a toho všeho ostatního co k tomu patří :).