To je hrůza!!:((

13. května 2008 v 17:31 | © T.h.e.r.i.s.a & Kiki & Janča |  A.k.t.u.á.l.n.ě
  *me001To je hrůza!! Ten kdo zná nejnavštěvovanější blogy o sims ví!! Hodně blogů utrpělo.. a jejich webmasteři se již nevrátili! A co? Co se stalo?..
NĚKDO zrušil jejich blogy!!! Byly zkušené blog Jenny, KociLa, BellyAlicii a Sims-girl122 ›› A o té je právě teď řeč! Její blog byl zrušen, ale naštěstí ten NĚKDO blog nechal a ona ho znovu založila.. ale dneska ho někdo znovu ukradl!! A už ho asi nemíní vrítit!! To je hrůza! Protože ten "někdo" má určitě nějaký program na hesla! (ano.. něco takového existuje!) Prostě je to hrůza!!!:(( Takové super blogy.. a tohle..?
Sims-girl122 mi psala, že teď už nemá na blog nic moc náladu.. tedy založit si new (aspoň dnes..) přinejhorším prý půjde na designový blog (adresu neprozradim)
Ten "někdo" je opravdy bez mozku! Jenom závidí to co nemá, prostě zruší.. ale co potom návštěvníci blogu? Třeba ještě mohou obviňovatr webmastera že jej zrušil!! Je to hrůza.. co nějací lidé dokážou!!
Na jednom blogu jsem našla "Podpoř Sims-girl122" podepsala jsem se.. to proto, že ji mám ráda i její blog, je to super holka..!!
Prostě tyhle lidi jsou bez mozku!!
Vzkaz pro Sims-girl122: Měj pevné nervy!!! A nenech se vytočit nějakými lidmi, co říkají, že sis ten blog zrušila! Proč by si to dělala..? Kdyť ty to děláš pro NÁS.. ale jak vidím, někdoi si toho neváží!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evka Evka | Web | 13. května 2008 v 17:35 | Reagovat

tak to je hrůza, není to nic dobrýho :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.